Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Інформація управління комунальної власності про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

18/03/21

Назва об’єкту:

1. Нежитлове вбудоване приміщення   площею 34,4 кв.м, за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Горького,4/4, що перебуває на балансі управління житлово-комунального господарства.
  2. Нежитлове вбудоване приміщення площею 267,0 кв.м, за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Миру,10А/5, що перебуває на балансі управління комунальної власності Шосткинської міської ради.
  3. Нежитлове вбудоване приміщення площею 63,3 кв.м, за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Шевченка,21/2, що перебуває на балансі управління житлово-комунального господарства.
  4.  Нежитлове вбудоване приміщення площею 51,5 кв.м, за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Свемовська,2А/146, що перебуває на балансі управління житлово-комунального господарства.

Мета оцінки: визначення ринкової вартості для  приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні.

Учасникам конкурсу необхідно подати до управління комунальної власності конкурсну документацію, яка складається  з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна (загальний стаж професійної діяльності з оцінки майна не менше ніж 3 роки);

письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з  виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше 15 календарних днів).

На конверті необхідно зробити відмітку  «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»  та від кого.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Прийом документів завершується  за  чотири  робочі  дні  до   оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою:  вул. Садовий бульвар,14, к.43, телефон для довідок (05449) 2-24-49.

Конкурс відбудеться через 10 календарних  днів після публікації зазначеної інформації в газеті «Полісся» о 10-00 за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар,14.