Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Інформація про пожежі по м. Шостка та Шосткинському району з 08 лютого по 14 лютого 2021 року

17/02/21

№ з/п Дата Адреса, місце пожежі Що знищено, пошкоджено. Причина пожежі, збиток
1 11.02.21   Шосткинський район, смт. Вороніж, вул. # житловий будинок 10х5 м, дерев’яний, покрівля шиферна, опалення пічне, освітлення електричне, особиста власність гр. #. Внаслідок пожежі пошкоджено: покрівлю по всій площі, перекриття на площі до 30 м2, стіни на площі до 34 м2, речі домашнього вжитку. Під час пожежі врятовано: житловий будинок, господарчу споруду. Сума врятованого майна до 30 000 грн. Припустима причина – порушення ППБ при експлуатації печей. Орієнтований збиток до 50 000 грн.
2 14.02.21   Шосткинський район, Дружбівська ОТГ, с. Чуйківка, вул. Лугова, 1, магазин харчових товарів 13х10 м, дерев’яний обкладений цеглою, покрівля шиферна, опалення пічне, освітлення електричне, особиста власність гр. #. Внаслідок пожежі пошкоджено: покрівлю та перекриття по всій площі. Причина, збиток та сума врятованого майна встановлюються.
3 15.02.21   Шосткинський район, Вовнянський старостинський округ с. Вовна, вул. #, житловий будинок 8х9 м, дерев’яний, покрівля шиферна по дерев’яній обрешітці, опалення пічне, освітлення електричне, особиста власність гр. #. Внаслідок пожежі пошкоджено: стіну на площі до 1 м2. Під час пожежі врятовано: житловий будинок. Сума врятованого майна до 80 000 грн. Причина – порушення ППБ при експлуатації пічного опалення. Орієнтовний збиток до 2 000 грн.