Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Громадська рада звернулася до обласної влади з вимогою не закривати госпіталь ветеранів війни

14/07/21

Уже як пів року висить у повітрі питання про вирішення подальшої долі терапевтичного відділення Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни у м. Шостка.

Це питання порушили на останньому засіданні громадської ради, яка діє при виконкомі міськради. До неї надійшли звернення від громадських організацій соціального спрямування, які просять недопустити закриття госпіталю у Шостці.

«Практично всім ветеранам Другої Світової війни, їх удовам, дітям війни за 90 років, а воїнам-інтернаціоналістам та афганцям – за 60. Тож навіть якщо у когось і знаходяться сили дістатися до Сум на лікування, то дорога додому їх добиває. Але більшості здоров’я не дозволяє доїхати до Сумського госпіталю. До того ж, так склалося, що до Шостки з’їжджалися на лікування з усього північного регіону області. Тож нам цей госпіталь украй необхідний», – наголошує Сергій Шишков, голова ГО «Шосткинська міська організація асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України».

Категорично проти закриття госпіталю і голова ГО «Шосткинська міська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Юрій Авдасьов. Йому навіть складно уявити, як його підопічні-пенсіонери будуть добиратися до обласного центру.

«Я сам регулярно проходив курс лікування у нашому госпіталі. Там чудовий чуйний персонал, створені такі ж самі умови, як і в Сумах. Шосткинське відділення за місяць приймало приблизно 60 людей, а то й більше. За рік це близько 800 людей. А зараз, у таку спеку, дотрясися 4 години до Сум! Поки доїдеш, уже й немає сенсу лікуватися», – говорить  Юрій Авдасьов.

Члени громадської ради спільно вирішили направити звернення голові Сумської облради Віктору Федорченку та його першому заступнику Олександру Стрельченку з вимогою не порушувати конституційні права жителів Шосткинського району.

Крім того, громадська рада Шостки звернулася до голови Громадської ради при Сумській ОДА Олегу Тулякову з проханням підтримати її звернення до керівництва області щодо неможливості закриття лікувального закладу у Шостці.

За матеріалами інтерент видання “Шостка-інфо”