Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Громадські обговорення у формі електронних консультацій

21/04/20

Шосткинська міська рада повідомляє, що у зв’язку з проведенням карантинних заходів обговорення оприлюдненого 26 березня 2020 року проєкту рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» здійснюватиметься в режимі on-line.

Даний проєкт рішення підготовлений з метою:

• дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків і зборів
  • забезпечення надходжень до бюджету Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади
  • виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проєкт рішення розміщений :

–         на офіційному веб-сайті Шосткинської міської ради (www.shostka-rada.gov.ua) в розділі «Документи»/«Регуляторна діяльність»/ Оприлюднення проектів регуляторних актів/2020 рік

–         надрукований в Шосткинській міськрайонній газеті «Полісся»          ( випуск №14 від  26 березня 2020 року ).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного опублікування цього проєкту – до 26 квітня 2020 року .

Електронна пошта для подання пропозицій в режимі електронного листування :    Email:   shst.mr-fin@sm.gov.ua ,  fin_shostka@ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 41100, Україна, Сумська область, м.Шостка, вул. Садовий бульвар, 14, фінансове управління Шосткинської міської ради.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає відділ прогнозування доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Шосткинської міської ради.