Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

ГРОМАДА ОЦІНИТЬ, ЯК ВЛАДА ПРАЦЮЄ

10/08/07

КЕРІВНИКИ РАЙОНІВ ЗВІТУЮТЬ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

На Сумщині проходять публічні звіти голів райдержадміністрацій щодо їх діяльності і відповідальності за роботу у I півріччі 2007 року

ГРОМАДА ОЦІНИТЬ, ЯК ВЛАДА ПРАЦЮЄ

Головне завдання публічних звітів голів райдержадміністрацій – отримати оцінку своєї діяльності від громади

Цю тезу підкреслив 8 серпня голова облдержадміністрації Павло КАЧУР перебуваючи у Шостці.

Звертаючись до посадовців району, він поставив вимогу – працювати, спираючись на потреби та інтереси громади, а не пильно відстежувати вказівки згори. "Громада дасть належну оцінку вашій роботі, якщо за кожною вашою дією буде конкретна людина", – стверджує призабуту деким у районі істину Павло Качур. Тож і звітували посадовці перед громадою про свій особистий внесок у розвиток району.

Як і у Кролевці, очільник області влаштував справжній іспит голові райдержадміністрації та його заступниками, конкретними запитаннями перевіривши, наскільки вони обізнані у тих напрямках роботи, за які відповідають. Кожен з керівників також мав ознайомити присутніх мешканців району з особистим внеском у виконання Плану дій райдержадміністрації.

Особлива увага – соціальній сфері, зокрема, молоді. Чому молодь залишає район? Що зроблено для того, аби у Шосткинському районі була достатня інфраструктура, у тому числі соціальна – дитсадки, школи, медичні амбулаторії?

Павло Качур, порівнюючи стан справ у Шосткинському районі з сусіднім, Кролевцьким, з сумом констатує, що шосткинці програють у  житлово-комунальній сфері та АПК. Водночас, в обох районах недостатньо створено нових робочих місць.

Все ж, у очільника області є впевненість у позитивних змінах, які він пов’язує, у тому числі, з ініційованим днями проектом Закону України "Про особливий статус поліських територій України". За словами Павла Качура, наразі тривають консультації з політичними силами Сумщини щодо підтримки цієї ініціативи.

під час звіту голови райдержадміністрації про стан соціально-економічного розвитку району та виконання Плану дій райдержадміністрації у І півріччі 2007 року.