Голосуємо за нові назви вулиць! (Оновлено)

22/11/22

Зараз в  України відбувається процес заміни назв об’єктів топоніміки, які носять імена діячів науки, культури та мистецтва країни-агресора.
Частина  вулиць та провулків нашої громади  також названі в честь російських  та радянських  діячів.
11 листопада  відбулось чергове  засідання   Робочої  групи з питань дерусифікації  та позбавлення наслідків колоніального минулого. В  ході засідання   були визначені варіанти нових назв для 26 вулиць та провулків Шостки.  На кожну вулицю (з відповідними провулками)  визначено по дві назви на вибір громадян.  Запрошуємо жителів нашої громади до ознайомлення та голосування.

Голосування розпочинається 13.11.22 та триватиме по 27 листопада 2022 року включно.

З пропозиціями щодо питання дерусифікації  звертатися  на електронну адресу  domesticpol@ukr.net

Увага! Для голосування необхідно ввійти в обліковий запис Google. Хто не має акаунту в Google, необхідно зареєструватися.

Розміщено 13.11.22, оновлено 22.11.22