Фахівці «Сумигаз» провели приладове обстеження двох тисяч км газопроводів

27/09/22

З початку року газовики Сумщини обстежили дві тисячі км газових мереж області. Фахівці виявили та оперативно усунули понад 1,3 тисячі пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів, ліквідували близько 10 тисяч витоків газу на підземних та надземних мережах.

При комплексному приладовому обстеженні визначають місце знаходження і глибину закладення газопроводу (для підземних), герметичність газопроводів, обстежують мережі на наявність корозії, визначають стан захисного ізоляційного покриття та електропотенціалу для підземних сталевих газопроводів. КПО газопроводу здійснюють по всій його довжині, а чим старіший газопровід, тим частіше необхідно проводити його комплексне-приладове обстеження.

Обсяг робіт збільшується з кожним роком, адже газопроводи поступово зношуються. Завдяки сучасному обладнанню фахівці більш ефективно виявляють пошкодження, що убезпечує від аварійних ситуацій на розподільних мережах.