Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Дивовижний виноградник мешканця Шосткинської громади!

13/09/21

Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з мешканцем нашої Шосткинської громади, жителем села Чапліївка Удовенко Олегом Володимировичем, який своїми силами заклав на власній присадибній ділянці дивовижний виноградник. Олег Володимирович розповів, що почалось все з подарованої йому «чортової дюжини» саджанців, привезених з Полтави у 2015 році. Неочікувано для самого пана Олега, догляд за «чортовою дюжиною» викликав в нього неймовірне захоплення, яке з кожним роком набирало обертів та непомітно переросло у власну справу, якій він присвячує весь свій час. Сьогодні плантація пана Олега налічує 65 кущів, з яких 63 куща різних сортів від ультра ранніх до пізніх («Юнкер», «Восторг», «Рута», «Розова димка», «Подарунок Запоріжжя», «Кеша», «Юпітер», «Сенатор», «Ванюша», «Аркадія» та багато інших). Перший врожай ультра ранніх сортів господар починає збирати вже після медового спасу, зазначимо, що грона окремих сортів винограду досягають ваги від 1,5 до 2 кілограмів. Працює Олег Володимирович завжди самотужки та з не аби яким натхненням, та найбільше задоволення отримує від результату своє праці, коли виходить вранці з філіжанкою запашної кави до винограднику та «кайфує».