Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги шосткинців!

01/05/15

30 квітня  від мешканців Лазарівського мікрорайону надійшли  скарги на неприємний запах.  На місце події виїхали  правоохоронці, рятувальники,  працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та санітарно – епідеміологічної  служби, які провели ряд відповідних заходів. 

Було встановлено, що запах  надходив від невідомої речовини, яка була розлита на дорозі.

З метою з’ясування ситуації та виявлення небезпеки для населення  у виконкомі Шосткинської міської ради відбулось  засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті необхідні заходи реагування.

Правоохоронними  органами  за вищезазначеним   фактом відкрито кримінальну справу.

Наразі в місті  проводиться  робота по  нейтралізації  цієї речовини працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій та екологічною службою.

Взято проби повітря, грунту. Результати стануть відомі пізніше.

Ситуація контрольована.