До уваги платників збору за користування радіочастотним ресурсом!

28/01/13

Шосткинська ОДПІ повідомляє, що пунктом 31 розділу І Закону України від 20 листопада 2012 року № 5503-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів”  з 4 січня 2013 року збільшені ставки збору за користування радіочастотним ресурсом на 7,9 відсотка.

Оскільки ставки збору змінилися протягом місяця, а базовий податковий (звітний) період для збору дорівнює календарному місяцю, то платникам збору за користування радіочастотним ресурсом пропонується у Податковому розрахунку збору, (затвердженому наказом ДПА України 24.12.10 № 1018) за січень 2013 року проставляти ставки збору у наведеному в додатку розмірі, які обраховані за формулою: Со = (Сі х З + Сr х 28):31, де Со – обрахована ставка на січень 2013 року; Сі – ставка до 4 січня; Сг – ставка з 4 січня.