Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги платників збору за користування радіочастотним ресурсом

23/01/13

А тому при поданні податкових розрахунків по збору за користування радіочастотним ресурсом України за січень 2013 року і в подальшому радіокористувачам слід застосовувати ставки, визначені статтею 320 Кодексу, з врахуванням внесених змін.

Нагадаємо, що на підставі статті 318 Кодексу платниками збору є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, які користуються радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:

– ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України;

– ліцензії на мовлення та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою;

– дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою, отриманого на підставі договору з власником ліцензії на мовлення;

– дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою.