Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До відома осіб з інвалідністю

19/02/21

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю 1-ї групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю або дитину з інвалідністю), мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня.

Даною знижкою можна скористатися онлайн, замовляючи проїзні документи через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті ПАТ «Укрзалізниця». Для цього інформація про посвідчення, яке дає право на пільги особі з інвалідністю та дитині з інвалідністю, має бути внесена до Централізованого банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ).

Тому, для можливості використання зазначеного сервісу, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Свободи, 43А, кабінет №7) для актуалізації даних ЦБІ, надавши наступні документи:
– паспорт особи з інвалідністю / свідоцтво про народження дитини з інвалідністю;
– реєстраційний номер облікової картки платника податків;
– посвідчення, що підтверджує право на пільгу;
– довідку МСЕК про встановлення інвалідності.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном: 7 09 27.