До відома громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю

10/06/21

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», рішення I сесії Шосткинської міської ради VIII скликання від 29.12.2020 «Про зміни до Програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю, інших установ та закладів Шосткинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки», керуючись  рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 07.05.2021 № 128 «Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Шосткинської міської територіальної громади»,  наказом начальника управління праці та соціального захисту населення від 08.06.2021 № 12-ОД утворено конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій, поданих інститутами громадянського суспільства у складі:

Наймитенко Антоніна Миколаївна начальник управління праці та соціального захисту населення, голова комісії
Скиба Зінаїда Миколаївна заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань соціального обслуговування, заступник голови комісії
Москаленко Людмила Миколаївна завідувач сектору з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії
Члени  комісії:
Боса Світлана Василівна начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер управління праці та соціального захисту населення
Гребенюк Дар’я Миколаївна начальник управління економіки
Ковбаса Тетяна Валеріївна начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління праці та соціального захисту населення
Мазур Сергій Анатолійович заступник голови громадського об’єднання батьків дітей-інвалідів з дитинства «Надія» (за згодою)
Нікітіна Ірина Олександрівна депутат міської ради (за згодою)
Ожоганич Василь Іванович голова громадської організації «Інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.Союз чорнобильців України» (за згодою)
Суптельна Світлана Олександрівна депутат міської ради (за згодою)
Ханарсланова Лариса Петрівна головний спеціаліст відділу прогнозування доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління

Нагадуємо, що прийом конкурсних пропозицій здійснюється до 01 липня 2021 року :  понеділок – четвер з 0800 до 1715, п’ятниця з 0800 до 1600, перерва з 1200 до 1300  за адресою: м.Шостка, вул. Свободи, буд. 43А, e-mail: info22@dszn.sm.gov.ua,   контактний телефон  7 08 94.