Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

22/02/21

Оголошення про проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

В рамках реалізації заходів Програми  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської   територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням І сесії VIІІ скликання Шосткинської міської ради від 18.12.2020 року місцева конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Шосткинської міської територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів   бюджету громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 01 03.2021р. по 31.03.2021р. подати в Комунальну установу «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, тел.(0542) 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими  суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, затверджених рішенням ІІ сесії VIІІ скликання Шосткинської міської ради  від 05.02.2021 року «Про затвердження правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах».

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів   бюджету Шосткинської міської територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 16.04.2020 року о 14-00 годині в приміщенні Шосткинської міської ради (малий зал, 3-й поверх) за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14.

За більш детальною інформацією звертатися за електронною адресою: E mail shostka_ekonom@ukr.net