Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги підприємців! Щодо списання податкового боргу

19/02/21

Урядом України запроваджено ряд заходів щодо підтримки платників податків в період карантинних обмежень, зумовлених коронавірусом SARS-Cо V-2. Одним з них є списання податкового боргу (у тому числі штрафні санкції і пеня) платникам податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060 грн. (включно), що обліковувався станом на 1 листопада 2020 року та залишився несплаченим станом на дату списання такого боргу (відповідно пункт 2⁴ підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України).Списання проведено ДПС України в автоматичному режимі 21.12.2020 року.Суб’єкти господарювання, яким списано податковий борг у грудні 2020 року можуть отримати інформацію в приватній частині Електронного кабінету та на веб порталі ДПС, а також за телефоном: Шосткинська ДПІ ГУ ДПС у Сумській області (05449) 2-25-81.