До уваги громадян! Інформація про актуальні гранти

18/06/21

До уваги зацікавлених осіб! Актуальна інформація про гранти:

1

Назва грантуGlobal Teacher Prize Ukraine 2021 За кожним великим здобутком стоїть вчитель!
Переможець отримає250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів
Технічні критеріїПремія доступна для вчителів, що наразі працюють та навчають дітей у рамках обов’язкової шкільної освіти або дітей віком від шести до вісімнадцяти років. Учителі, які продовжують викладання, навіть на позаштатних засадах, також мають право на участь, так само, як і вчителі онлайн-курсів. Премія може бути присуджена вчителям школи будь-якого типу та форми власності.
Кінцевий строк подачі заявки1 серпня 2021
Результат конкурсу1 етап: 15 серпня 2021 2 етап: 1 вересня 2021 фінал: 2 жовтня 2021
Вебсайтglobalteacherprize.org.ua
ОрганізаторГС Освіторія
Форма подачі заявкиПроста онлайн форма

2

Назва грантуМіжнародний літній табір – “Табір Свободи”
Переможець отримаєОрганізатори беруть на себе витрати за проживання, харчування, трансфер – Генічеськ – пансіонат “Nar-Motel” – Генічеськ.   Поселення в готелі буде здійснюватися по дві людини в номер. Велика частина програми табору буде проходити на відкритому повітрі на території комплексу. Учасники будуть забезпечені усіма методичними матеріалами.
Технічні критеріїактивісти;
лідери громадських організацій;
студенти;
знання англійської мови (обов’язково)
Кінцевий строк подачі заявки16 липня 2021
Результат конкурсу20 липня 2021
Реалізація проєктуз 9 по 19 серпня 2021 р. на березі Азовського моря у Херсонській області, Генічеському районі, Арабатська стрілка, с. Стрілкове, вул. Центральна, 1/1, готельний комплекс “Nar-Motel”
Вебсайтscience-community.org/uk/node/222650   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdy08dBqiyLw58GD8sBou7m1Q1F2rGha-DKS_XAG5g6DYcKjw/viewform
ОрганізаторКримськотатарський Ресурсний Центр за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні
Форма подачі заявкиПроста онлайн форма Мотиваційний лист Організаційний внесок 500 грн

3

Назва грантуГрант «Мріємо та діємо»
Переможець отримаєдо $25000 на реалізацію проєктів при наявності DUNS номеру – до $100000 можливе часткове фінансування проєктів
Технічні вимоги до заявникаКороткі концептуальні описи проєктних ідей, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують основану на цінностях українську ідентичність.   Зареєстровані українські неурядові організації можуть подавати заявки. До таких організацій можуть належати, наприклад, фонди, неурядові організації різних рівнів, релігійні організації, громадські організації та спілки, громадські організації, афілійовані з державних навчальними установ, професійні асоціації та консорціуми з вищезазначених організацій.
Кінцевий строк подачі заявки31 липня 2021
Результат конкурсужовтень 2021
Вебсайтmriemotadiemorazom.org
ОрганізаторПрограма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Форма подачі заявкиОнлайн форма Опис концепції проєкту (4 листи) Загальний бюджет проєкту

Вимоги до гранту
«Мріємо та діємо»