Аварійно-диспетчерська служба «Сумигаз» ліквідувала 29 тисяч витоків газу з початку року

20/09/22

Щодоби аварійно-диспетчерська служба приймає сотні викликів від споживачів Сумщини. Загалом за дев’ять місяців року служба «104» виконала 29 454 аварійних заявки. Більшість з них пов’язані з витоком газу на внутрішньобудинкових мережах, обстрілами російських нападників, а кожна десята з аварійних заявок – результат самовільного втручання в систему газопостачання.

Аварійники та працівники експлуатаційних служб «Сумигазу» оперативно ліквідовують наслідки авіанальотів, ракетних та мінометних обстрілів. Фахівці АТ «Сумигаз» в стислі терміни відновлюють мережі, зруйновані ворогом. Від початку повномасштабного вторгнення на Сумщині повернули розподіл газу до 4200 домоволодінь.

АТ «Сумигаз» висловлює вдячність усім, хто сплачує за послугу з доставки газу. Це кошти на ремонт газорозподільної системи Сумщини та заробітну плату для фахівців газових господарств, які працюють 24 години щодня. Зупинка платежів – загроза для безперебійної та безаварійної доставки газу до кожного з домоволодінь області, – наголошують в компанії.