Апаратна нарада при міському голові 12.12.22 р.

15/12/22

Міська влада подала звернення до «Сумиобленерго» щодо справедливості відключення електроенергії в будинках.

Крім цього у місті запрацювала програма щодо компенсації частини вартості генераторів, а саме до 10 тисяч гривень суб’єктам господарювання та населенню.

Дистанційне навчання наразі має свої складнощі, адже графіки відімкнення у вчителі та учнів не співпадають.

Крім цього, під час апаратної наради при міському голові, вони повідомили про порив мережі водопостачання на минулому тижні. Також про перебіг збиральної кампанії відзвітували представники агарного сектору.

Міський голова закликав управління соцзахисту пришвидшити процес забезпечення дровами населення. Шостка отримала благодійну допомогу від благодійного фонду Айсеф. Зокрема частина гуманітарного вантажу спрямована була лікувальним закладам міста.