Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Апаратна нарада 16.05.22

17/05/22

Відбулась апаратна нарада. Громада продовжує жити та працювати в умовах військового стану. Пріоритетними завданнями сьогодення є завершення посівної кампанії, усунення наслідків буревію та відновлення місцевої економіки.

В місті внаслідок поривів шквального вітру зазнали пошкоджень 7 багатоповерхових та понад 20 приватних будинків, 2 дитячих садка, адміністративна будівля та інші об’єкти інфраструктури. Створена і працює комісія з обстеження пошкоджень на території Шосткинської громади, на основі висновків якої буде надаватися матеріальна допомога на ремонт.

Інформація про кількість пошкоджених об’єктів уточнюється. На території громади з’явилася велика кількість звалених дерев, над вирішенням проблеми працюють представники комунальних служб, з залученням служби МНС.Триває робота над створенням резерву з паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування та медикаментів.

У зв’язку воєнними діями в країні складна ситуація з поставками паливно-мастильних матеріалів, що вказує на необхідність їх економії.

Місто отримало вакцину Pfizer, на цьому тижні бажаючі зможуть зробити щеплення від covid-19. Наразі рівень захворюваності на коронавірус знаходиться на нижній межі (за квітень зареєстровано 40 осіб, на минулому тижні – 5 осіб). Це не відміняє необхідності дотримання правил особистого захисту.Триває робота з приватними підприємцями міста та підтримка осіб, які належать до категорії вимушених переселенців.

Один з напрямків – надання в тимчасове користування земельних ділянок для вирощування городини, забезпечення посівним матеріалом. Важливим напрямком є гуманітарна підтримка малозабезпечених верств населення. Особлива увага повинна приділятися всебічній допомозі родинам військовослужбовців, які перебувають на фронті.Освітні заклади територіальної громади наближаються до завершення навчального року. Скасовано проведення державної підсумкової атестації (для всіх рівнів освіти) та зовнішнього незалежного оцінювання.

Натомість вводиться національний мультипредметний тест для випускників, які бажають вступити до вишів. Він буде складатися з 3-х дисциплін – українська мова, математика та історія України. Закінчення навчального року в закладах загальної середньої освіти буде проведено з 3 по 17 червня.

В нашій країні триває жорстока, кровопролитна та страшна війна. На кожного українця сьогодні покладена відповідальна та складна місія – захистити Батьківщину та вибороти перемогу для всіх наступних поклонінь. Від нашої згуртованості, мужності, самовідданості сьогодні залежить доля рідної землі. Працюємо на перемогу, підтримуємо українських воїнів та їх родини!