Шановні працівники державної служби!

23/06/26

Щиро вітаю кожного з вас зі святом!

Останні роки стали серйозним випробуванням для державних інституцій.

Але і в надскладних умовах ви продовжуєте доводити високий рівень професіоналізму, працювати на розвиток і захист Шосткинщини та прилеглих територій.

Дякую за вашу наполегливість, відповідальність та відданість Батьківщині.

Бажаю успіхів і натхнення у важливій справі!

Бажаю відзначати наступне професійне свято під мирним небом вільної України!