Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

8 червня громада Шостки святкуватиме 100-річчя Івана Кожедуба

04/06/20

8 червня Шосткинська міська територіальна громада буде святкувати 100 років з дня народження видатного земляка, Тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-аса, маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба. У зв’язку з карантинними обмеженнями заходи заплановано проводити в різних локаціях. Розпочнуться урочистості на Малій Батьківщині льотчика в с. Ображіївка.

10.00 с. Ображіївка, біля пам’ятника Івану Кожедубу відбудеться літературно-музична композиція «Зірковий син України».

10.30 екскурсія до музею Ображіївського НВК, виставка дитячих робіт присвячених 100-річчю від дня народження І.М.Кожедуба.

11.00 біля музею ім. Івана Кожедуба розпочнеться літературно-музичне свято «Героїзму ти серце без страху відкрив». В рамках урочистостей заплановано покладання квітів, екскурсія до музею І.М.Кожедуба, виставка авіамоделей, парад дронів, робота фотозони.

11.40 в Арт-центрі відбудеться презентація картин Віктора Ковтуна, трансляція фільмів про легендарного льотчика.

12.30 в краєзнавчому музеї буде презентована книга Катерини Насико «Іван Микитович Кожедуб – шлях до подвигу» та представлена тематична експозиція «Друга війна Кожедуба».

13.00 в меморіально-освітньому комплексі «Родинна пам’ять» розгорнеться Експозиція «Кожедуб у Шостці», відбудеться показ фільмів: «Герой на батьківщині», «Пам’ять про Кожедуба». Запланована робота фотозони.