
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми згадуємо шосткинців, які наближали мирне та гідне життя для Батьківщини!
Попри страшні випробування війни, вони зберегли у душі сяйво віри, надії та безмежної любові до рідної землі!
Пам’ять про це живе у наших серцях, у родинних історіях, у тиші запалених свічок…
Вона підтримує сучасних воїнів Світла у шляхетній боротьбі – за нашу єдину і найпрекраснішу у світі Україну!
Честь і шана Героям!