25 лютого відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому герою – земляку

22/02/22

25 лютого 2022 року відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні проведення АТО/ООС герою – земляку Дмитру Гриню.

Місце проведення – ЗОШ № 5 (вул.Марата, 24 а) , початок о 10.00.

Дмитро Володи́мирович Гринь (нар. 15 липня1992, м. ШосткаСумська областьУкраїна — 26 лютого2020, смт ЗайцевеБахмутський районДонецька областьУкраїна) — солдат 58-мої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана ВиговськогоЗбройних сил Україниучасник російсько-української війни.

Закінчив Шосткинську загальноосвітню школу № 5, після чого — вище професійне училище № 19 міста Шостка.

У вересні 2014 року був призваний на військову службу до Збройних Сил України. Учасник  АТО/ООС на сході України. Від січня 2019 року проходив службу за контрактом, служив старшим водієм мотопіхотного відділення 58-мої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Отримав несумісні з життям множинні поранення внаслідок підриву під час виконання бойового завдання поблизу Майорська ( селище міського типу Зайцеве Бахмутського району).

Похований 28 лютого в рідній Шостці].

День 28 лютого був оголошений владою міста Днем жалоби].