Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

14 тисяч споживачів на Сумщині підготували газові мережі до зими

15/11/22

Понад чотирнадцять тисяч клієнтів АТ «Сумигаз» замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж у квартирах та приватних будинках. Таке обслуговування є актуальним для всіх споживачів газу, адже гарантує безпечне користування та запобігає аварійним ситуаціям. Саме витоки газу на внутрішніх мережах є причиною більшості викликів аварійної служби 104.

Подбати про власну безпеку та провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж досить просто. Клієнтам потрібно звернутись у найближчий 104.ua клієнтський простір.

Послуга надається на договірних засадах та передбачає фахове обстеження мереж на щільність й герметичність за допомогою спеціальних приладів, ліквідацію виявлених витоків газу, необхідний ремонт, заміну ущільнювальних матеріалів та складових, які вийшли з ладу.

Технічне обслуговування внутрішніх газових мереж – це гарантія безпечного споживання газу впродовж цілого року. Фахівці «Сумигазу» радять обстежити внутрішні газові мережі на початку опалювального сезону – і однією тривогою буде менше.