Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Звернення міського голови 11.03.22

11/03/22

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Шостка продовжує жити та працювати в умовах оточення. Все населення міста об’єдналося навколо спільних завдань – допомога членам територіальної оборони, забезпечення необхідного обсягу комунальних послуг, насичення магазинів харчовою продукцією. Почали працювати кілька ліфтів у багатоповерхівках.

Спільно з обласною державною адміністрацією триває робота по вирішенню проблеми пенсій та соціальних виплат готівковими коштами через Укрпошту.
Вивчається можливість транспортування в Шостку найнеобхідніших медикаментів, а також – гуманітарної допомоги.

Кілька днів тому світ відзначав День народження славетного українця – поета та пророка Тараса Шевченка. Сьогодні, як ніколи, актуальні його слова: «Борітесь і поборете!». Зараз вкрай необхідно вірити у власні сили та консолідуватися заради нашої Батьківщини.

Шостка #Україна #Сумщина #новини #Shostka #news #UA #Ukraine #Sumschina #repost