Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Звання високе – чоловік і захисник людського роду. В Шостці презентовано збірку, присвячену Івану Євдокименку

11/10/16

«Звання високе – чоловік і захисник людського роду». Під такою назвою пройшло свято-презентація в Центральній дитячій бібліотеці ім.М.Горького,присвячене  захисникам України. На захід прийшли  учні 5 школи -5 та 7 класів (класні керівники: Небилиця Ольга Дмитрівна та Розуван Олена Олександрівна).

 

Гостями свята були: учасник АТО-П’ятак Андрій Олексійович, мати загиблого у зоні АТОЄвдокименка Івана – Валентина Михайлівна та його батько Микола Костянтинович, мати загиблого Василя Кондратенка – Світлана Василівна,директор КЗ «Шосткинська міська ЦБС»-Євтушенко О.І.

 

Перед присутніми  виступила провідний бібліотекар відділу обслуговування дітей 5-9 класівЦДБ ім.М.Горького-Тригубченко Л.О. , розповіла про ситуацію в країні, яка склалася в останні роки.

Лариса Олександрівна назвала молодих людей,мешканців міста,які віддали своє життя захищаючи рідну землю на сході України.

Кондратенко Василь, який загинув в серпні 2014 року під  Ясинуватою, Коворотний Сергій, загинув в серпні 2014 року під Новосвітлівкою та Євдокименко Іван – загинув,захищаючи Донецький аеропорт.

 

Саме –Івану   Євдокименку –  воїну розвідувальної роти УНСО у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади сухопутних військ ЗС України, який загинув у Донецькому аеропорту 20 січня 2015 року і була присвячена збірка, яку склали працівники міської бібліотеки ім.Л.Толстого.

 

Ця невеличка збірка вміщує ряд фотографій,вірші та спогади про нього,статті з періодичних видань.Презентація цієї книжечки і відбулася на заході. Директор ЦБС висловила подяку всім, хто приймав участь у створенні книги, подарувала декілька примірників гостям, які були на святі.

 

На заході була присутня  класний керівник Івана з 6 по 9 клас – Небилиця Ольга Дмитрівна, яка розповіла про свого  учня, згадала яскраві моменти із його шкільного життя. А учні 7 класу читали вірші  Івана, які він сам написав.

 

Мати та батько Івана Євдокименказ глибоким болем у душі ділилися спогадами  про свого сина.

 

До слова був запрошений П’ятак А.О., який перебував в зоні АТО.Він привітав майбутніх захисників зі святом,поділився своїми спогадами про службу та солдатську мужність.

 

В бібліотеці для дітей  оформлена фото-викладка «Герої не вмирають!». В кінці заходу була оголошена хвилина  мовчання за загиблими .Усі присутні висловили щиру подяку гостям та подарували їм квіти.