Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Сумській області інформує,що протягом січня-грудня 2014 року платниками податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплачено до місцевих бюджетів біля 12 млн. грн. єдиного податку, що на 1,1млн.грн. або на 10,2 відсотка. більше до плану 2014 року, в тому числі:
м. Шостка та Шосткинський район- понад 8,7 млн. грн.
м. Середино-Буда та район – більше 1,6 млн. грн.
м.Ямпіль та район –майже 1,7 млн. грн.
Переважну більшість сплаченої суми складають надходження від фізичних осіб-підприємців. За вказаний період від цієї категорії платників бюджет отримав більше 9,6 млн. грн., що на 5,5 відсотків більше показника минулого року. За 2013 рік надходження від фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі склали 9,1 млн. грн.
Загалом, станом на 1 січня 2015 року, на спрощеній системі оподаткування на території, що обслуговується Шосткинською ОДПІ всього перебуває 2667 фізичних осіб-підприємців.