Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Ще є час на отримання податкової знижки

04/11/15

Нагадуємо, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками  2014 року здійснюється до кінця 2015 року.  

Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували протягом року:

– за навчання закладам освіти за себе або членів сім’ї першого ступеня споріднення;

– проценти за іпотечним житловим кредитом;

– суму страхових внесків, премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський депозитний рахунок, на пенсійні вклади за себе або членів своєї сім’ї;

– за допоміжні репродуктивні технології;

– за оплату вартості державних послуг, пов’язаних з всиновленням дитини;

– за переобладнання транспортного засобу;

– на будівництво (придбання) доступного житла.

Звертаємо увагу платників: громадянин, який не скористається правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного 2014 року, втрачає можливість використати таке право в наступних роках.