Виконком затвердив основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

30/05/14

2 9 травня  виконкомом було розглянуто звіт про про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та завдання на осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Доповідав з цього питання в.о. начальнику управління житлового господарства Віталій Могильний.  Також були заслухані інформації керівників обслуговуючих підприємств директора  ПП “Івушка-Шостка” Крижанівського А.Ф., директора  ТОВ “Шостка-тепло” Чичака  Д.Д., директора  ТОВ “Шосткажитлосервіс” Строкача  А.М., директора   КП “Укржилкомфорт” Карпенка Г.А. 

За результатами рогляду звіт про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років  взято до відома.Затверджені  основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Звіт про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

 

Протягом осінньо-зимового періоду 2013-2014 років задовільна робота підприємств, установ і організацій та надання споживачам міста житлово-комунальних послуг була  забезпечена завдяки проведеній житлово-комунальними службами підготовчій роботі.

Завдяки проведеній підготовчій роботі підприємствами житлово-комунального господарства міста опалювальний період 2013-2014 років пройшов без аварійних ситуацій та технічних збоїв.

В ході підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років підприємствами було виконано максимальний обсяг робіт.

До основних робіт, які виконано теплопостачаючими підприємствами можна віднести:

 

ТОВ ШП “Харківенергоремонт”

–                капітальний ремонт турбін ВПТ-25-4 ст. 3, 4;

–                реконструкцію пароперегрівача котлоагрегату БКЗ-160-100ГМ ст. 9 зі зменшенням поверхні нагріву;

–                модернізацію насосного обладнання ТЕЦ;

–                заміну та ремонт запірної арматури теплових мереж;

Для покращення теплопостачання споживачів в опалювальний період 2013-2014 років було замінено 4480 м тепломереж. Виконано роботи по відновленню теплової ізоляції на дільницях повітряних магістральних трубопроводів № 1, 2.

ТОВ “Шостка-тепло”

–                ремонт та ревізію насосного обладнання котельні;

–                ремонт димососів і вентиляторів котлів ТВГ-4 та КВГМ-10;

–                ремонт трубопроводів гарячого водопостачання;

–                ревізія, ремонт та заміна запірної арматури, насосного обладнання № 1-4.

КП ШКЗ “Імпульс”

–                поточний ремонт парових котлів ДКВР 20-13-250, ДЕ-25-14-ГМ;

–                реконструкцію дільниць тепломережі, відновлення теплоізоляції теплових мереж;

–                ремонт запірної арматури.

Проведення вказаних заходів дозволило безперебійно постачати споживачам електричну та теплову енергію протягом всього опалювального періоду.

 

За минулий опалювальний період 2013-2014 років Шосткинської ТЕЦ ТОВ “Харківенергоремонт” було вироблено 239,164 млн. КВТ/год. електроенергії та відпущено – 175,495 тис. Гкал. теплової енергії.

 

По закінченню опалювального періоду 2013-2014 років в квітні-травні місяці теплопостачаючими підприємствами міста проведені гідравлічні випробування теплових мереж, в ході яких встановлені дільниці мереж, що підлягають заміні або ремонту та розроблені заходи щодо підготовки мереж та джерел тепла до наступного опалювального періоду.

 

Підприємствами, які обслуговують житловий фонд, в 2013 році виконано ремонт покрівель на площі 19600 м2, замінено 3140 п.м. внутрішньо-будинкових водопровідних та теплових мереж, відремонтовано або замінено 136 дверей в під’їздах житлових будинків.

 

Комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства в 2013 році промито 13480  п.м. водопровідних та 10950 м.п. каналізаційних мереж, відремонтовано 37 водопровідних та каналізаційних колодязів, замінено 300 м.п. водопровідних мереж. Проведено ряд робіт по ремонту обладнання на біологічних очисних спорудах.

 

Незважаючи на роботи, що проводяться щорічно по поточному та капітальному ремонту житлового фонду та його підготовці до сезонної експлуатації не вирішують проблему відновлення технічного стану житла, необхідного для забезпечення нормативних вимог до якості надання послуг. Значний фізичний знос, недоліки в проектно-конструктивних рішеннях покрівель, систем водовідведення дощових стоків, систем опалення потребують для поліпшення їх технічного стану щорічного збільшення обсягів капітального, поточного ремонту та реконструкції. Протягом осінньо-зимового періоду 2013-2014 років до виконкому та інших органів влади звернулось 316 споживачів з приводу протікання покрівель.

 

Відновлення технічного стану потребує цегляна кладка карнизів та стін житлових будинків по вул. Комуністичній – 6, 8, К.Маркса – 22, 24, оголовки димових каналів 20 будинків.

В ході експлуатації житлового фонду в минулий зимовий період встановлено, що житлово-експлуатаційним підприємствам для зменшення обсягів втрат тепла в житлових будинках, необхідно значно покращити роботи по утепленню житла, ремонту дверних та віконних блоків, та їх скління в під’їздах, підвалах, сходових клітинах, а також відновленню теплової ізоляції внутрішньо-будинкових мереж та виконання налагоджувальних робіт в системах опалення.

 

Аналізуючи проблему своєчасних розрахунків теплопостачаючих підприємств за спожитий природний газ необхідно визначити, що її вирішення значно залежить від своєчасної оплати споживачів за теплову енергію.

 

 

Основні заходи   щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи  в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Загальні для всіх підприємств та установ міста

 

Виконати комплекс робіт, пов’язаних з технічним діагностуванням, випробуванням, налагодженням та ремонтом обладнання на ТЕЦ, котельних та центральних теплових пунктах.

 

Виконати роботи по ремонту запірної арматури, заміні пошкоджених в ході проведення гідравлічних випробувань та аварійних дільниць мереж тепло-, водопостачання.

 

Відновити пошкоджену термоізоляцію повітряних теплових мереж.

 

Закінчити роботи по ремонту теплових камер, водопровідно-каналізаційних колодязів та відновити території, де проводились земляні роботи.

 

Виконати роботи, пов’язані з підготовкою до експлуатації в осінньо-зимовий період конструктивних елементів будинків, внутрішньо-будинкових систем опалення та водопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери.

 

Закінчити всі планові роботи на устаткуванні джерел тепла, теплових мереж, теплових пунктів, системах опалення, вентиляції та ГВП. Усунути всі порушення і дефекти, виявлені в період підготовки до опалювального періоду.

 

ТОВ ШП “Харківенергоремонт” (Будашний М.С.)

 

1. Виконати капітальний ремонт котлоагрегату БКЗ-160-100ГМ ст.7.

Термін: до 01.10.2014 року

2. Провести модернізацію насосного обладнання

Термін: до 15.09.2014 року

3. Виконати заміну дільниць тепломереж загальною протяжністю 4000 м.

Термін: до 15.09.2014 року

 

КП ШКЗ “Імпульс” (Чернов Є.Д.)


Виконати капітальний ремонт парового котла ДКВР-20-13-250     № 158.

Термін: до 01.10.2014 року

Виконати поточний ремонт водогрійного котла КВГМ-20 № 5048.

Термін: до 01.09.2014 року

Виконати ремонт бойлерів та насосів устаткування гарячого водопостачання.

Термін: до 01.10.2014 року

 

ТОВ “Шостка – тепло” (Чичак Д.Д.)

 

Виконати ремонтні роботи мережевих насосів № 1, 2, 3 ,4.

Термін: до 10.09.2014 року

Виконати обмуровку водогрійного котла КВГМ-10.

Термін: до 15.09.2014 року

3. Виконати ремонт і ревізію запірної арматури.

Термін: до 15.09.2014 року

 

КП “ВУВКГ” (Міхньов О.М.)

 

1. Виконати заміну водопровідних мереж в обсязі 400 м.

Термін: до 01.10.2014 року

2. Виконати промивку водопровідних мереж – 13480 п.м. та каналізаційних мереж – 10900 п.м.

Термін: до 01.11.2014 року

3. Провести ремонт 25 колодязів на водопровідних мережах.

Термін: до 01.10.2014 року

 

Підприємства, що обслуговують житловий фонд

 

Виконати ремонт покрівель житлового фонду:

 

КП ПВО “Енергія” (Стонт В.П.)                                         – 1650 м2

ЖКВ КЗ “Імпульс” (Ляшко В.В.)                                       – 2200 м2

ТОВ “Жилкомсервіс” (Ковальов О.Ю.)                            – 660 м2

ПП “Івушка-Шостка” (Крижанівський А.Ф.)                   – 1300 м2

ПП “ЖЕД-1” (Цецерський Е.М.)                                       – 1160 м2

ТОВ “Шосткажитлосервіс” (Строкач А.М.)                     – 400 м2

КП “Укржилкомфорт” (Карпенко С.А.)                           – 2540 м2

ФОП “Ємлягіна О.М.” (Ємлягіна О.М.)                             – 200 м2

ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»  (Волков А.М.)           – 940  м2

ТОВ «ТД «Дизайн» (Федосенко С.І.)                              – 1670 м2

ВСЬОГО:                                                                            – 12720 м2