Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулася зустріч з жителями Шостки з приводу зменшення тарифів на централізоване опалення

13/02/20

13 лютого 2020 року  відбулася зустріч з жителями Шостки, з приводу зменшення тарифів на централізоване опалення у багатоквартирних будинках.

Згідно з рішенням виконкому Шосткинської міської ради від 31.01.2020 проведено перерахунок плати за послуги з централізованого опалення населенню за грудень 2019 року. На підприємствах «Шостка-тепло» та «КП «ШКЗ Імпульс» показник зменшення тарифу склав 20%. На вимогу членів виконкому на підприємстві ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» було проведено перерахунок тарифу на опалення на 10,6% (що не задовольняє населення).

Сьогодні жителями міста було підписане колективне звернення до Міністерства розвитку громад та територій України з приводу збільшення відсотку на перерахунок за послуги по теплопостачанню на рівні інших підприємств.

Направлено звернення до НКРЕ по виведенню з оплати за газопостачання абонентської плати.

#Shostka #Ukraine #Sumschina #UA #news #Шостка #Україна #Сумщина #новини