Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До складу Шосткинської територіальної громади увійдуть всі населені пункти міста та району!

21/05/20

“20 травня 2020 року Кабінет міністрів України затвердив перспективний план територіального устрою Сумської області. В ньому передбачено Шосткинську територіальну громаду в складі всіх населених пунктів міста та району. Повернуті Вовнянська і Глазівська сільські ради, які раніше передбачались планом в складі Зноб- Новгородської громади. Висловлюю слова вдячності всім хто наполегливо працював над цим питання багато місяців. Це перш за все районна рада і адміністрація, сільські голови і сільські ради, міськвиконком, всі жителі міста і району. Це ще один крок до світлого майбутнього Шосткинщини! Попереду напружена робота над новими кроками!”  Про це повідомляє міський голова  Микола Нога у Фейсбук.