Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

У Шостці міська влада нагородила переможців та учасників конкурсу снігових фігур

22/02/21

Цьогоріч у Шостці в п`ятнадцяте пройшов традиційний міський конкурс сніжних фігур. Нагадаємо, 3 лютого, у майстерності створення скульптур зі снігу на площі Садовий бульвар змагалися 15 команд. На офіційному сайті Шосткинської міської ради проходило онлайн-голосування, де усі шосткинці могли підтримати найкращу, на власний розсуд, фігуру. Сьогодні, 19 лютого у Арт-центрі відбулася церемонія нагородження переможців.

Грамоти та подарунки переможцям та призерам конкурсу вручали міський голова Микола Нога, секретар Шосткинської міської ради Анна Пилипейко,  завідувач сектору молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська.

Переможцем конкурсу був визнаний Шосткинський фаховий коледж ім. Кожедуба, команда якого виліпила зі снігу багаття.

Друге місце розділили Громадська організація «Шостка Авто» та Шосткинська станція юних техніків, що виліпили автомобіль та ведмедицю з ведмежам.

Третє місце розділили міська станція юних туристів, Шосткинський медичний фаховий коледж та Молодіжна дорадча рада при міському голові. Вони зробили зі снігу туристичну палатку з багаттям поруч, пінгвіна та царівну-жабу.

Крім того усі учасники отримали солодкі заохочуючі призи.

Зазначимо, що конкурс на кращу снігову фігуру також проходив і серед старостинських округів Шосткинської громади. Нагородження переможців відбудеться на засіданні виконавчого комітету Шосткинської міської ради на наступному тижні, 26 лютого.

Шостка інфо