Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Шостка приєдналася до асоціації “СТАЛІ ТА РОЗУМНІ МІСТА УКРАЇНИ”

19/06/17

На минулому тижні в місті Олександрія відбулося чергове засідання Асоціації «Сталі та розумні міста України». На заході були присутні представники міст Кременчука, Шостки, Тростянця, Світловодська, Малої Виски.

 

Головними завданнями Асоціації є: допомога у пошуку і залученні інвестиційних коштів для втілення місцевих проектів; розвиток міжнародного співробітництва; запозичення передового досвіду; допомога у розробці та впровадженні інноваційних технологій тощо.

 

Присутні мали нагоду ознайомитися з розробками щодо втілення Стратегії сталого розвитку міст відповідно до стандартів ООН. У рамках засідання було представлено довгострокові інвестиційні проекти з енергозбереження – програми енергоефективності, модернізації вуличного освітлення, оптимізації системи теплопостачання.

 

Керівники міст Шостки, Тростянця, Кременчука, Світловодська, Малої Виски поділилися своїми напрацюваннями з розвитку територій. Усі без виключення гості зазначили, що членство в Асоціації дасть можливість обмінюватись передовим досвідом, напрацьовувати спільні проекти та залучати інвестиційні кошти на території.

 

Після цього були підписані Меморандуми про співробітництво в Асоціації «Сталі та розумні міста України» між міськими радами міст.

                          

 

За матеріалами Олександрійської міської ради