Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями міста

21/06/16

З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавцями міста.

 

16 червня 2016 року начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Дегтяр взяла участь у спільному семінарі управління та Шосткинського міськрайцентру зайнятості.

 

На семінарі, що відбувся в приміщенні центру, в черговий раз обговорювалися питання детінізації заробітної плати та легального працевлаштування. Адже “тіньова зарплата” або “зарплата у конвертах” стала однією із найбільш проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці. Така ситуація призводить до значних негативних наслідків для самих працівників.

 

В ході семінару Тетяна Дегтяр пояснила присутнім, що легальна заробітна плата вигідна насамперед робітникам, у результаті чого вони не позбавляються соціальних гарантій, в тому числі права на пенсію. Тому в інтересах працівників вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

 

Семінар пройшов конструктивно та цікаво. В ході зустрічі були надані відповіді на всі питання.