Про проведення Національної виставки «Український сувенір – 2014»

06/10/14

З 27 по 30 листопада 2014 року у Державному підприємстві «Український дім» буде проведена Національна виставка «Український сувенір – 2014. Україна – країна майстрів».

Це яскравий захід, що представляє, широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції в Україні. Основна мета заходу – збереження культурного надбання України, популяризація унікальних традицій та культури нашої держави, розширення ринків збуту сувенірної продукції. Тематика виставки різноманітна та містить такі розділи: українські вироби, хендмейд, товари для творчості та рукоділля, бізнес подарунки, модні аксесуари та біжутерія, товари для дому та декор, пакування та дизайн подарунків, продукція з символікою туристичних центрів і міст тощо.

Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме: опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів. які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій світогляд та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.

Пропонуємо всім зацікавленим особам прийняти участь у даному заході та подати заявку про участь організаторам до 20 листопада 2014р. Умови участі додаються.

Також, з метою інформування Сумської обласної адміністрації про учасників виставки від м.Шостка просимо надати інформацію щодо участі у виставці управлінню економіки Шосткинської міської ради (тел. 2 20 69, shostka_ekonom@mail.ru).