Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Про декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування

13/02/14

Шановні державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати міської ради! Своєчасно виконайте свій громадянський обов’язок та подайте за місцем своєї роботи (служби)  декларацію про отримані у минулому році доходи до 1 квітня 2014 року !

    

 Суб’єкти декларування, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206-VІ із змінами, внесеними згідно із Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики» № 224-VII від 14.05.2013р. та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» № 406-VII від 04.07.2013 р., зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік .

 

Суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою, подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня.

 

Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

 

Файл для завантатження : Бланк декларації 2014