Потерпілим на виробництві проведено перерахування щомісячних страхових виплат

28/02/18

На обліку в Шосткинському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області перебуває 367 потерпілих на виробництві, 321 потерпілих та членів їх сімей щомісячно отримують страхові виплати.

Фондом соціального страхування України в повному обсязі  виконуються  зобов’язання перед потерпілими: це щомісячні  страхові виплати  і  медичні та соціальні послуги. На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» з 01 січня цього року проведено осучаснення страхових виплат за період з 2008 по 2011 роки.

Право на осучаснення виплат мали 83%  потерпілих., перерахунок проведений по  266 особам, що в сумі складає 115,2 тис. грн., в середньому розмір щомісячних виплат збільшився на 35%.  Ще один перерахунок буде проведений в березні 2018 року, на 20% збільшиться розмір щомісячних виплат всім постраждалим та членам їх сімей.

В разі виникнення питань стосовно страхових виплат чи надання медико-соціальних послуг звертайтесь за телефонами 7-07-76; 7-27-80; 7-09-02.