Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Оголошення щодо попереднього розгляду судової справи

19/07/21

Шосткинська міська рада повідомляє, що попередній розгляд адміністративної справи № 480/3897/21 про визнання протиправнм та нечинним рішення ІІІ сесії VIII скликання Шосткинської міської ради від 16.04.21 року “Про затвердження Положення «Про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), та не успадкованих земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини (яка може бути визнана відумерлою спадщиною)» відбудеться 21.07.2021 року о 16.00 в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва,159)