На Сумщині стартує національна кампанія «Гвардія Наступу»

03/02/23

ℹ️

Як повідомив під час брифінгу т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко, Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Тому Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього нашого наступу.

☑️

«Це не мобілізація. Це набір вмотивованих добровольців», які прагнуть остаточно, раз і на завжди, звільнити територію від ворога», – підкреслив Тарас Савченко.

🇺🇦

В Україні є ще досить велика кількість людей, які з різних причин ще не долучилися до наших сил оборони. У багатьох усі ці місяці накопичилася мотивація, скажемо прямо – лють, спрямована проти кривавих загарбників через усі їхні злочини проти українців, усе горе, яке вони принесли нашим людям, за усі сльози наших дітей та батьків.

🔹

Ця рекрутингова кампанія дасть їм можливість особисто та безпосередньо взяти участь у наближенні нашої перемоги.

🔹

Цей набір відбуватиметься через ЦНАП. Детальніше про це дивіться за посиланням:

➡️