Колектив та вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів вдячні за допомогу!

04/12/15

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Приємним сюрпризом для дітей-інвалідів міста стали солодощі та подарунки, які люб’язно надали благодійники міста, що виявились небайдужими до проблем  дітей з обмеженими можливостями. На звернення Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  до громадських організацій, приватних підприємців про благодійну допомогу – майже усі поставилися з розумінням.  

 

Діток підтримали: міський голова Нога М.П., народний депутат України Молоток І.Ф., директор  КП «ШКЗ«Імпульс» Чернов Є.Д., Генеральний директор ПАТ «Бель Шостка Україна» П’єр Берніго, депутат Сумської обласної ради Пилипейко В.Ю., голова Шосткинської міської організації «Жінки України 21 – го століття» Шульга О.А., керівники дитячо-юнацької спортивної громадської організації ШКІД Семухін В. О. та Кривуля О. Ф., начальник управління Пенсійного фонду України в м. Шостка та Шосткинському районі Кашира Ю.Ю.,  Голова громадської організації «Паритет Шостка» Васильцов Д.В., Шосткинський НВК сш І-ІІ ст.-ліцей.

Впевнені, що їх приклад показовий і для інших. Надаючи допомогу, вони подарували не просто матеріальні цінності, а дали радість і надію.

 

Щиросердечно – від імені батьків, дітей та колективу Центру – дякуємо цим добрим безкорисливим людям. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.