Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Карта хімічного забрудення станом на 25.05.15

26/05/15

Карта хімічного забруднення міста та району станом на 25 травня 2015 року .

На карті показано  розподіл хімічного забруднення   на території міста та району та  динаміка змін показників забрудення в ході  ліквідації НС на підставі аналізів лабораторних досліджень Шосткинського міськрайонного відділення ДУ «Сумський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби в Сумській області та Сумського обласного лабораторного центру держсанепідемслужби, а також аналізів Наукового Центру превентівної токсікології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя.

Для користування картою необхідно ознайомитися з умовними позначками  в правому нижньому кутку,  які показують дати забору проб і результати аналізів.

Для прочитання карти в якісному варіанті HD необхідно завантажити її на свій комп’ютер за посиланням  https://drive.google.com/file/d/0BwS_EZx643CcTWxrVTlxQmJzS2M/view?usp=sharing