Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

“Гаряча лінія” у виконкомі Шосткинської міської ради

До уваги громадян! Прямий телефонний  зв’язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-24-96,  099-296-92-87,  096-733-16-95

До уваги громадян! У разі виникнення питань житлово – комунальної сфери (аварійні ситуації, відсутність електроенергії, світла, газу, інше), необхідно звертатися до цілодобової довідкової служби Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради, яка  працює за телефонами(05449) 1555, (05449) 2-15-79  та/або  безпосередньо до підприємств житлово-комунальної галузі м. Шостка, (діючі телефони, адреси за посиланням: https://shostka-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/ZHKP.docx )

Також в місті працює сервіс онлайн-звернень Шостка-розумне місто . Сервіс надає легкий та зручній спосіб привернути увагу до проблеми Якщо ви маєте думки щодо поліпшення життя міста або потребуєте підтримки для реалізації задумів – висловлюйтесь та пропонуйте!

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області цілодобово функціонує  телефонна лінія довіри за номером   (0542) 61-00-69, а також  електронна поштова скринькаusbu_sum@ssu.gov.ua

Громадяни можуть повідомити в СБУ про будь-які факти  прибуття чи перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також  інші злочини, віднесені до підслідності СБ України. Кожна інформація буде перевірена.