Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги суб’єктів господарювання!!!

06/04/21

З метою підвищення економічного потенціалу міста Ромни, раціонального та ефективного використання комунального майна, Роменська міська територіальна громада запрошує до співпраці потенційних інвесторів, орендарів, покупців розглянути можливість реалізації вільного об’єкту комунальної власності – трьохповерхової нежитлової будівлі (колишнє «Духовне училище») площею 2230,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Ромни Сумської області, вул. Монастирська, 4. Дана будівля віднесена до числа пам’яток архітектури та містобудування та має охоронний номер. У разі зацікавленості та маючи власні пропозиції щодо подальшого використання «Духовного училища» (оренда, продаж, ін..), просимо звертатися до Роменської міської ради за адресою: м. Ромни Сумської області, бульвар Шевченка, 2, каб. № 2, тел.05448-53292.