Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До дня людей похилого віку

01/10/18

У 1990 році Генеральна асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:
на 1 січня 2018р. у Сумській області, за оцінкою, чисельність населення у віці 65 років і старше становила 194,6 тис. осіб, або 17,8% загальної чисельності жителів регіону. У міських поселеннях області населення зазначеної вікової групи складає 120,4 тис. осіб, у сільській місцевості – 74,2 тис. осіб.

Чисельність населення найстаршої вікової групи (80 років і старші) становила 46,5 тис. осіб (4,3% від загальної чисельності населення області).