Звіт про особистий прийом за січень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови протягом січня  2017 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 245 письмових звернень (225 – 2016 рік), 46 звернень на особистий прийом (59-2016 р.),  отримано за належністю -114 (77-2016) ( через СОКЦ -6; УГЛ-108).

Чільне місце у письмових зверненнях посіли питання соціального захисту населення, а саме: матеріальної допомоги на лікування -156 (63,6% порівняно 67% -2016 р.); аграрної політики та земельних відносин – 25 (10% проти 16% в 2016 році), житлово-комунального господарства -40 (16% проти 7% в 2016 р.) житлова політика 9 -3,6%.

На особистому прийомі домінуючими були питання житлово-комунального господарства -  19 (41% порівняно з 32% в 2016 р.); праці та заробітної плати - 5 (11% проти 5% в 2016 р.). медичного обслуговування -9 (19,5% проти 7% в 2016 р.);

зменшилась кількість питань соціального захисту населення – 6,5% проти 22% в 2016 році.

В питаннях до органів влади вищого рівня порушені питання соціального захисту населення – 54 (47% порівняно 56% в 2016 р.); житлово-комунального господарства -47 (41% порівняно 27% в 2016 р).

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 42 звернення:

інваліди загального захворювання - 23, військовослужбовці, що перебувають в зоні проведення АТО 14 ,від багатодітних родин -3,  від ліквідаторів ЧС -2.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, структурних підрозділах на апаратних нарадах заслухано звіти керівників архівного відділу, відділу комунальної власності міської ради.

Розглянувши заяви громадян міста про надання матеріальної допомоги,  рішенням виконавчого комітету   міської  ради від 03.02.2017 р №12 надано одноразову матеріальну допомогу у зв’язку з хворобою, допомогу у зв’язку з пожежею, допомогу громадянам, що здійснили поховання родичів на загальну суму 27350 грн.

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

05.02.17