Звіт про особистий прийом за квітень 2017

Загальним відділом міської ради здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, в тому числі через органи влади вищого рівня та на особистий прийом до міського голови, уквітні 2016 року.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету надійшло 165письмових звернень (262 – 2016 рік), 74 звернення на особистий прийом (63-2016 р.),  отримано за належністю 63 (63 -2016р.):  Сумська обласна державна адміністрація -3, Урядова гаряча лінія – 49, Сумський обласний контактний центр – 11.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень до виконавчого комітету зменшилась на  86 одиниць, кількість звернень до органів влади вищого рівня залишилася на рівні минулого року.

Чільне місце у письмових зверненнях посіли питання соціального захисту населення -63 (38% ); житлово-комунального господарства -39 (23%) аграрної політики та земельних відносин -21 (12,5%), архітектури та будівництва -15 (9%), житлової політики -9 (5,3%).

Під час  особистого прийому громадян домінуючими були питання житлово-комунального господарства -  46 (52%); соціального захисту населення -16 (18%); медичного обслуговування -11 (12,5%).

До органів влади вищого рівня громадяни зверталися з питаннями житлово-комунального господарства -31 (49%); соціального захисту населення – 24 (38%); праці та заробітної  плати,  медичного обслуговування.

Від соціально-незахищеної категорії громадян надійшло 30 звернень, що становить 10% від загальної чисельності:

учасники війни та бойових дій -6; інваліди загального захворювання - 14,   учасники  АТО -8,  громадяни тимчасово переміщені із зони проведення АТО-6, багатодітні родини-1.

З метою покращення роботи із зверненнями громадян в установах, організаціях, структурних підрозділах на апаратній нараді при міському голові заслухано звіт начальника організаційного відділу.

Спеціалістом загального відділу здійснено перевірку стану роботи із зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення.

Рішенням виконкому, на лікування ліквідаторам аварії на ЧАЕС, із місцевого бюджету виплачено кошти в розмірі   30000 грн.

Відбулося чергування керівників   Центру надання адміністративних послуг,  відділу культури та туризму,  КП «Шостка-Міськсвітло»  на телефонній  «Гарячій лінії». Під час чергування надійшло 3 дзвінки від жителів міста щодо отримання реєстрації про постійне місце проживання, облаштування пандусом під’їзду де проживає інвалід-візочник, відновлення  газопостачання споживачам багатоповерхівки.

Начальник загального відділу                                                          Т.М. Єпик

05.05.17