Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

28 вересня 2015 року відбувся черговий прийом громадян  міським головою. На прийом звернулося 55 громадян, якими порушено 49 питань. 44% громадян становлять пенсіонери.

Серед мешканців  які потребують соціальної підтримки: інваліди загального захворювання-2; учасник війни ; багатодітна родина.

Найбільша кількість звернень з питань житлово-комунального господарства – 21 (43%): ремонт покрівель, лівньових труб, ремонт будинку, благоустрій прибудинкових територій, установка лічильників, водопостачання тощо.

На другому місті питання соціального захисту населення - 12 (24%): матеріальна допомога на лікування, призначення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги.

Питання  житлової політики – 8 (16%); архітектури та будівництва -4 (8%); медичної допомоги -2(4%); праці та заробітної плати -2(4%).

Мають місце 3  колективні звернення від жителів будинку по вул. Марата,30а щодо благоустрою та освітлення прибудинкової території;  ремонту будинку по вул.Горького, установки гаражів на території будинку по вул. Марата,28.

Підняті під час особистого прийому питання на контролі у міського голови.

Начальник загального відділу

Т.М. Єпик