Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Розгляд звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги

рішенням виконавчого комітету

міської ради

від 21.03.2013  № 74

Регламент виконавчого комітету

Параграф 5. Розгляд звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги

5.1.Звернення з питань отримання  безоплатної первинної правової допомоги, що надходять до міської ради та її виконавчого комітету, підлягають реєстрації в загальному відділі міської ради .

5.2.Розгляд звернень про надання  безоплатної первинної допомоги, що надходять до міської ради та її виконавчого комітету, здійснюється юридичним  відділом  міської ради та іншими  структурними підрозділами міської ради залежно від категорії порушеного питання.

5.3.Відповідь на звернення  про надання  одного з видів  правових послуг надається  за підписом заступника  міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами виконавчого комітету (згідно з розподілом обов’язків).

5.4.У разі звернення особи про надання  правових послуг з питань, що віднесені до компетенції виконавчих органів міської ради, такі послуги надаються  протягом 30 календарних днів з дня надходження звернення.

5.5. Якщо питання, порушені  у зверненні, не належать  до компетенції  виконавчих органів  міської ради, це звернення  протягом  п’яти календарних днів  надсилається  до відповідного  органу з повідомленням про це особу, яка подала звернення.

5.6. Якщо під час розгляду звернення  про надання  безоплатної первинної  правової допомоги встановлено, що особа  потребує надання  безоплатної вторинної правової допомоги, особі або її законному представникові роз’яснюється  порядок  подання  звернення  про надання  безоплатної вторинної  правової допомоги.

Параграф 6. Організація  особистого прийому громадян щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

6.1.Організація  особистого прийому громадян щодо надання безоплатної правової допомоги здійснюється юридичним  відділом міської ради відповідно до Закону України  «Про безоплатну правову допомогу».

6.2. Прийом осіб, які потребують  безоплатної  первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції виконавчих органів міської ради, здійснюється  спеціалістами юридичного відділу міської ради, спеціалістами  інших структурних підрозділів міської ради в установлені відповідним розпорядженням міського голови дні та години, згідно з затвердженим графіком.

6.3.Реєстрація осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, здійснюється юридичним  відділом  міської ради.

6.4.Під час особистого прийому особи, що його проводять, надають заявникам роз’яснення положень законодавства  та консультації з питань  реалізації прав і свобод людини і громадянина, правової інформації.

6.5. Питання, з якими звертаються особи, за змогою  вирішуються  під час  прийому  в день їх звернення. У разі, якщо під час особистого прийому виникає потреба в наданні  письмових роз’яснень, складанні  заяви, скарги та інших правових документів ( крім документів процесуального характеру), спеціаліст, що здійснює прийом , зобов’язаний  надати допомогу  в оформленні  звернення про надання  безоплатної первинної правової допомоги.

6.6.Якщо під час  особистого прийому встановлено, що особа  потребує надання  безоплатної вторинної правової допомоги, працівник, який проводить прийом, зобов’язаний  роз’яснити  їй порядок  подання звернення  про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оновлено

01.07.17