Міський голова провів прийонм громадянам з особистих питань

11 березня 2019 року на прийом до міського голови звернулися 47 жителів міста з 38 питаннями. Серед осіб, що потребують соціального захисту та підтримки особи з інвалідністю-3, багатодітні родини-2, учасник АТО.

34% містян звернулися з питаннями соціального захисту населення (призначення субсидії та інших видів соціальної допомоги, матеріальної допомоги на лікування). У 31% звернень порушені проблеми житлово-комунальної сфери ( оплати послуг енергопостачання, оплати послуг за вивіз побутових відходів, ремону покрівель, каналізаційної мережі, ремонту під»їзду).

Також громадяни зверталися з пританнями архітектури та будівництва (2), охорони здоров» я (4), праці та заробітної плати (1), житлової політики (2), освіти -2. Колективно звернулися жителі будинків по вул. Онупрієнка,7 щодо оплати послуг теплопостачання та будинків №№3,5 по вул.Гаагрина щодо відкачення каналізаційних стоків. Всі звернення будуть розглінуті відповідно до ЗУ "Про звернення громадян". З метою комісійного розгляду звернення від жителів будинку №7 по вул. Онупрієнка розпорядженням міського голови створена відповідна комісія.

12.03.2019 14:22

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua