Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

29 липня 2019 року міський голова Микола Нога провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулися 76 жителів міста з 58 питаннями. Найбільше містян хвилювали проблеми житлово-комунальної сфери міста-59% (ремонт покрівель, водосточних труб, каналізаційних мереж, термоізоляція труб, вивіз сміття та оплата таких послуг, видалення та обрізка дерев, установка дитячих майданчиків, відновлення пішохідних доріжок ).

Друге місце посіли питання соціального захисту населення -19% (надання матеріальної допомоги на лікування).

Третє місце посіли питання архітектури та будівництва -10% (відключення від мереж ЦО, установка лічильників обліку газу, облаштування автобусних зупинок, прибудова балконів).Також громадяни зверталися з питаннями житлової політики (9%), освіти та науки (3%) .

Колективно звернулися жителі будинку по вул. Привокзальна,15 щодо ремонту покрівлі, зливних труб та відновлення входу в підвальні приміщення.

Серед осіб, що потребують соціального захисту та підтримки особи з інвалідністю-3, багатодітна родина, учасник АТО. Всі звернення будуть розглінуті відповідно до ЗУ "Про звернення громадян".

30.07.2019 09:39

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua